Baybatur, Ramazan Bayramı’nı kutladı

Baybatur, Ramazan Bayramı’nı kutladı

Reklam
02 Mayıs 2022 - 08:28

Baybatur, Ramazan Bayramı’nı kutladı

 

            AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, "İyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı, kardeşlik bağlarının pekiştiği, yüreklerin bütünleştiği, sevgi, saygı ve hoşgörü atmosferinin yaşandığı, dostlukların tazelendiği bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz" dedi.

 

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Dini bayramların, toplumun manevi bir zenginliği olduğunu belirten Baybatur, mesajında şunları kaydetti:

"Bayramlar, insanları birbirine yakınlaştıran, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, umut ve sevinci artıran, aramızdaki dostluk ve kardeşlik bağlarını güçlendiren müstesna günlerdir. Medeniyetimizin manevi köklerinden gelen değerlerimizin korunması, güçlendirilmesi ve gelecek kuşaklara aktarılmasına, aile bağlarımızın pekiştirilmesine vesile olan bayramlar, aramızdaki sevgi, saygı ve hoşgörünün egemen olduğu, paylaşmanın güzel örneklerinin yaşandığı kutlu vesilelerdir. İçinde bulunduğumuz bu mukaddes günler, her yıl gelip geçen ve sıradan günler olmaktan öte, dargınlık ve kırgınlıkların giderildiği, barış, sevgi ve esenliğin dalga dalga yayıldığı, '’Ben'i'’ ’Biz'’ yapan müstesna zaman dilimleridir. Büyüğüyle küçüğüyle, sılada olanıyla, gurbette yaşayanıyla, aile fertlerinin bir araya geldiği, özlemlerin giderildiği bu özel günlerde büyükler ziyaretlerle, küçükler hediyelerle mutlu edilir. Eş, dost, akraba ve sevdiklerimizle birlikte daha nice Ramazanlara kavuşmak dileğiyle, bu kutsal günlerin ülkemize, İslam dünyasına ve tüm insanlığa barış, huzur, refah ve esenlik getirmesini, dünyanın birçok bölgesinde yaşanan acıların sona ermesini yürekten temenni ediyorum. Bu çerçevede, değerli Manisalı hemşehrilerimin gönüllerin buluştuğu bayram günlerini birlik, dayanışma ve huzur içerisinde geçirmesini diliyor, mübarek Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla tebrik ediyorum."

Kaynak: BASIN BÜLTENİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
6.26 gram metamfetamin ele geçti zanlı tutuklandı
6.26 gram metamfetamin ele geçti zanlı tutuklandı
560 kök kenevir bitkisi ele geçti
560 kök kenevir bitkisi ele geçti