Bitkisel karışım mucize yarattı  

Bitkisel karışım mucize yarattı  

Doktorlar 6 ay ömür biçti, bitkisel tedaviyle ayağa kalkarak ikinci hayatı yakaladı. Tam 8 ay sonra su içti ve yemek yemeğe başladı 

Reklam
30 Aralık 2020 - 13:17

Bitkisel karışım mucize yarattı  

 

Doktorlar 6 ay ömür biçti, bitkisel tedaviyle ayağa kalkarak ikinci hayatı yakaladı. Tam 8 ay sonra su içti ve yemek yemeğe başladı 

İstanbul’da doktorların 6 ay ömür biçtiği gırtlak kanseri Selami Kul (60), aradığı şifayı Manisa’da buldu. Kalp rahatsızlığından dolayı kemoterapi ve radyo terapi tedavisi sonlandırılan ve yatağa bağımlı olarak yaşamını sürdüren Kul, Ege Lokman Şevki Güngör’ün bitkisel tedavisi sonrası sağlığına kavuştu.  

DOKTORLAR 6 AY ÖMÜR BİÇMİŞTİ 

İstanbul’da yaşamını sürdüren Selami Kul, geçtiğimiz yıl boğaz ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede gırtlak kanseri olduğunu öğrendi. Talihsiz adam, kemoterapi ve radyo terapi tedavisi ardından zaman içerisinde güçsüz düşerek, 70 kilodan 50 kiloya düştü. Kalp rahatsızlığından dolayı kemoterapi ve radyo terapi tedavisi sonlandırılan Kul’a, PEG takıldı. Bir yılın neredeyse tamamını hastanede yatarak geçiren Kul’un hayatı karardı. Neredeyse yatağa bağımlı olarak yaşamını sürdüren ve yaşama umudunu her daim taşıyan Kul, Ege Lokman Şevki Güngör’e ulaştı. Hastane raporlarını gören Güngör’ün Kul’a bitkisel kür karışımı hazırlamasıyla birlikte yeniden eski günlerine kavuşarak ayağa kalkıp günlük işlerini herhangi bir destek almadan yapabilecek konuma geldi. Kul’un kısa sürede sağlığına kavuşarak, kendisine 6 ay ömür biçen doktorları da şaşırttı.  

 

“HAYAT BENİM İÇİN BUNDAN SONRA YENİDEN BAŞLADI” 

 

Dünyaya yeniden gelmiş gibi mutlu olan Kul, Güngör’e teşekkür etti. Kul yaşadıklarını şöyle anlattı:  

   “Boğazımdan ışın tedavisi alınca 70 kilodan 50 kiloya düştüm. Hiç yürüyemiyordum. Tutan olmayınca ayağa kalkamıyor ve tuvaletime dahi gidemiyordum. Şevki Güngör hocamdan ilaç aldım. Onun sayesinde şu anda yürüyebiliyorum. 6 ay ömür biçtiler, yapabilecek bir şey yok dediler. Bitkisel ilaçları kullandıktan sonra iyileştim. 8 ay çorba dahi içemezken, şimdi ağzımdan yemeye başladım” diye konuştu.  

 

“HAZIRLADIĞIM ÖZEL KARIŞIMIN ONU HAYATA BAĞLAMASINA SEVİNDİM” 

 

Lokman hekim Şevki Güngör ise,  

  “Selami beyin raporlarına baktık. Boğazının tamamen tıkalı olduğunu, su dahi içemediğini söylediler. Kullanabileceği şekilde bitkisel ürün seti hazırladık. Mamasının içerisine koydular. Bir ay içerisinde boğazının açıldığını ve su ile çorba içmeye başladığını söylediler. Ondan sonra dönüş başladı. Yemeğini şuan az da olsa yiyebiliyor. Sağlığına daha da kavuşacak. Sabırlı olmak lazım. Tedavisi 6 ay kadar sürebiliyor. Kimisi kısa sürede, kimisi uzun sürede sağlığına kavuşuyor ama önemli olan sonuç alabilmesi. Zamanla tamamen sağlığına kavuşacaktır. Şuan da gayet iyi durumda” dedi. 

 

      Ahmet ÜNSAL/Manisa 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Bu politikalarla kadın cinayetleri önlenemez”
“Bu politikalarla kadın cinayetleri önlenemez”
Turgutlu'da 'Spora Cimnastik İle Başlıyorum'
Turgutlu'da 'Spora Cimnastik İle Başlıyorum'