Büyükşehir Koordinasyonu Sağlamak İçin Toplandı

Büyükşehir Koordinasyonu Sağlamak İçin Toplandı

20 Haziran 2019 - 08:30

Büyükşehir Koordinasyonu Sağlamak İçin Toplandı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı toplantı salonunda bu yıl ilki düzenlenen ilçe zabıta şube müdürleri koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım başkanlık etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, ilçe zabıta müdürleri koordinasyon toplantısına başkanlık yaptı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’nda yapılan toplantıda ilçelerde bulunan zabıta şube müdürleri hazır bulunurken toplantıya ayrıca Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman ve Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün katıldı. Toplantıda şube müdürlüğü görevine yeni atanan personeller ile tanışma gerçekleştirilirken, ilçelerdeki çalışmalarla ilgili de koordinasyon sağlanması amacıyla bilgiler alındı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, toplantıdaki konuşmasında işlerin daha sağlıklı ve koordineli yürütülmesi için iletişimin şart olduğunu belirterek birlikte ve ortak çalışmanın önemine dikkat çekti.

Birlikte Hareket Vurgusu

Yıldırım, zabıtayı emniyet gibi gördüğünü belirterek, “Zabıtanın görev ve sorumluluğu çok önemli. Birlikte hareket edebilirsek 17 ilçesi ile bir bütünü sağlayabiliriz. Birlikte hareket edemezsek çatışmaktan başka bir şey yapamayız. Ben bunu sürekli söylüyorum. Bizlerin görevi siyaset yapmak değil, bürokrasiyi yürütmek. Biz görev olarak Büyükşehir Belediye Başkanı’na siz de ilçe belediye başkanlarına bağlısınız. Bazı şeyleri izah ederken o doğrultuda izah edildiği zaman ben hiçbir zaman negatif bir sonuç almadım. Sizin de almayacağınızı tahmin ediyorum. Konuya müdahil olunduğu zaman sorunun çözülebileceğine inanıyorum” dedi. Yapılan konuşmaların ardından ilçe şube müdürleri tarafından bilgiler aktarıldı.

 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Kaynak: HABER MERKEZİ
Bu haber 2590 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yitirdiklerimiz
Yitirdiklerimiz
Zurna Üstadları Turgutlu’da Buluşuyor
Zurna Üstadları Turgutlu’da Buluşuyor