Emekli olan doktora 7 yıldır baktığı hastaların barkodları...

Emekli olan doktora 7 yıldır baktığı hastaların barkodları hediye edildi

Reklam
24 Mart 2022 - 15:24 - Güncelleme: 24 Mart 2022 - 15:33

Emekli olan doktora 7 yıldır baktığı hastaların barkodları hediye edildi

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde Turgutlu Devlet Hastanesinde Mart 2011 tarihinden beri Beyin Cerrahı olarak görev yapan Aytekin Koçyiğit 31 yıllık meslek hayatında emekli oldu.Turgutlu’da 11 yıldır görev yapan Beyin Cerrahı Uzmanı Aytekin Koçyiğit için hastane çalışanları tarafından hazırlanan veda gecesinde duygulu anlar yaşandı. Doktorun 7 yıldır tıbbi sekreterliğini yapan Pınar Öztürk, doktorun son 7 yılda muayene ettiği tüm hastaların barkodlarının bulunduğu cam fanusu Doktor Koçyiğit’e hediye etti.


Turgutlu Devlet Hastanesinde 2011 yılından beri beyin cerrahı olarak görev yapan doktor Aytekin Koçyiğit 31 yıllık meslek hayatından emekli oldu. Hastane çalışanları ve hastaları tarafından çok sevilen doktora, hastane çalışanları tarafından bir veda gecesi düzenlendi. 


Emekli olan doktor Koçyiğit'e gecenin sürprizi Doktorun 7 yıldır tıbbi sekreterliğini Pınar Öztürk’den geldi. Sekreter Pınar Öztürk, doktorun polikliniğinde 7 yılda muayene ettiği tüm hastaların barkodlarının bulunduğu cam fanusu teslim etti. 7 yılda yaklaşık 12 bin hastayı muayene eden doktor Aytekin Koçyiğit’in hastalarının barkodlarının olduğu fanusu teslim eden Pınar Öztürk gözyaşlarına hakim olamazken, gecede bir konuşma yapan Doktor Aytekin Koçyiğit şunları söyledi; “31 yıllık mesleğimin son yılları olan kocaman 11 yılımı Turgutlu Devlet Hastanesinde tamamlamaktan çok mutlu ve gururluyum. Meslekte 31 yılımı Nisan ayında tamamlayacağım. Ramazan dolayısıyla arkadaşlarımız veda gecesini 10 önceye alarak bu geceyi tertip etmişler. Çok yoğun duygular içerisindeyim. Görev yaptığım süre zarfında her zaman bizlere desteklerini esirgemeyen hastane yöneticilerimize ve tüm çalışma arkadaşlarım çok teşekkür ediyorum. En çok teşekkürü hak eden sekreterim Pınar hanıma ediyorum. 7 yıldır beraber çalışıyoruz. Büyük sabırla hastalarımızın barkodlarını biriktirerek bu geceye taşıması beni çok mutlu etti. Yaklaşık 12 bin barkottan oluşan fanusu emekliliğimde açmayı düşündüğüm muayenem de saklayacağım. Hizmet süremde bana emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” dedi.ERKAN ŞİMŞEK


Kaynak: ERKAN Ş,MŞEK

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
6.26 gram metamfetamin ele geçti zanlı tutuklandı
6.26 gram metamfetamin ele geçti zanlı tutuklandı
560 kök kenevir bitkisi ele geçti
560 kök kenevir bitkisi ele geçti