Mesut Özil’den Manisalı ailelere gıda yardımı

Mesut Özil'den Manisalı ailelere gıda yardımı

-GURBETÇİ MİLLİ FUTBOLCU ÖZİL TÜRKİYE’DEKİ MAĞDUR VATANDAŞLARA 713 BİN TL’LİK ERZAK YARDIMI  -KIZILAY ARACILIĞI İLE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ YARDIMDAN MANİSA’DA İKİ İLÇE NASİBİNİ ALDI  -ŞANSLI İLÇELER ALAŞEHİR-YUNUS EMRE’DEKİ 240 VATANDAŞ

Reklam
17 Mayıs 2020 - 13:36

-GURBETÇİ MİLLİ FUTBOLCU ÖZİL TÜRKİYE’DEKİ MAĞDUR VATANDAŞLARA 713 BİN TL’LİK ERZAK YARDIMI

 -KIZILAY ARACILIĞI İLE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ YARDIMDAN MANİSA’DA İKİ İLÇE NASİBİNİ ALDI

 -ŞANSLI İLÇELER ALAŞEHİR-YUNUS EMRE’DEKİ 240 VATANDAŞ

 
İngiltere’de yaşamını sürdüren Arsenal takımında oynayan gurbetçi Milli futbolcu Mesut Özil Türkiye’deki muhtaç vatandaşları unutmadı.

 Özil, Türkiye’deki vatandaşlara yardımlarını ulaştırabilmek için Türk Kızılay’ına 713 bin TL’lik nakti yardımda bulundu.

   Türkiye’deki Binlerce gıda yardımı bekleyen vatandaşlara yardımları Kızılay aracılığı ile dağıtılmaya başlandı. Manisa’da iki ilçe de oturan 240 vatandaş Özil’in yardımlarından faydalanacak. Şanslı ilçeler ise Alaşehir ve Yunusemre ilçeleri oldu.

  Türk asıllı futbolcu Mesut Özil, futbol dünyasındaki başarılarının yanı sıra ihtiyaç sahipleri için yaptığı yardımlarıyla da adından söz ettiriyor.

   Türk Kızılay’ın çalışmalarını yakından takip eden ve sürekli destekleyen Özil, bu kez de Kızılay’ın “Dertler Paylaştıkça Bitecek Yeter ki İnan Buna” sloganıyla yürüttüğü Ramazan Kampanyasına bağışta bulundu. Daha fazla ihtiyaç sahibinin yardımlardan yararlanması için Kızılay’a 713 bin TL’lik bağış yapan Özil, iftar yemeği ve gıda kolileriyle yurt içi ve yurt dışındaki insanlara destek oldu.  Mesut Özil tarafından Kızılay’a yapılan gıda kolilerinden 120 tanesi Türk Kızılay Yunusemre Şubesi’ne gönderildi. Türk Kızılay Yunusemre Şube Başkanı Serdar Sevim ve Kızılay gönülleri ihtiyaç sahiplerine kolileri dağıttı. Başkan Sevim, Mesut Özil’e verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

 Ahmet ÜNSAL/Manisa

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başevirgen ;
Başevirgen ;"Bu Teklif Kârı Özelleştirip Şirketlere, Zararı...
Park halindeki akülü bisikletin aküsünü çalındı.
Park halindeki akülü bisikletin aküsünü çalındı.