MHP’Lİ Akçay: “ İP’in Ucu Kimin Elinde?”

MHP’Lİ Akçay: “ İP’in Ucu Kimin Elinde?”

MHP Grup Başkan Vekili Erkan Akçay, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, İP'in tek özelliğinin MHP'ye ve Genel Başkan Devlet Bahçeli'ye düşman olması olduğunu vurgulayarak, ''İP'in ucu nerede, kimde ona bakmalı'' dedi

Reklam
23 Haziran 2019 - 15:32

 

MHP’Lİ Akçay: “ İP’in Ucu Kimin Elinde?”

MHP Grup Başkan Vekili Erkan Akçay, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, İP'in tek özelliğinin MHP'ye ve Genel Başkan Devlet Bahçeli'ye düşman olması olduğunu vurgulayarak, ''İP'in ucu nerede, kimde ona bakmalı'' dedi.

İP’in Ucu Nerede, Kimde?

İP’in tek özelliğinin MHP ve Devlet Bahçeli düşmanlığı olduğunu söyleyen MHP Grup Başkan Vekili Erkan Akçay, “ İP’in tek özelliği MHP’ye ve Liderimiz Devlet Bahçeli’ye düşman olmasıdır. Kuruluş amacı da budur. İP sözcüsü Lütfü Türkkan İpten bahsetmiş. İP partisi kurup da ip’ten bahsetmek çok komik! Bir de İP’in ucu nerde, kimde ona bakmalı!” dedi.

İP kimliksiz bir kumpanyadır.

Siyasi ilke ve erdemleri olmayan İP’in kimliksiz bir kumpanya olduğunu söyleyen MHP’li Akçay, “ Sırf MHP ile uğraşsın diye kurulan ve CHP’nin paçasına yapışan İP; HDP’ye yancılık yapmakta, FETÖ’nün yörüngesinde hareket etmektedir. İP kimliksiz bir kumpanyadır. İP maddenin gaz halidir. Boşuna dememişler dönekler Ortodokstur diye. Dönekler bütün husumetlerini ayrıldıkları yere yöneltirler. Siyasi ilke ve erdemleri yoktur.  Her kalıba girerler, her tarakta bezleri vardır.” dedi.

İP’in Tek Mesafesi MHP ile

İP ile FETÖ, PKK, HDP ve CHP arasındaki işbirliğine değinen MHP’li Akçay, “ Bir zamanlar CHP’yi HDP ile işbirliği yapmakla suçlayan İP sözcüsü şimdi kendi partisi FETÖ, PKK, HDP ve CHP ile işbirliği yaparken sessiz kalmaktadır. Devlet FETÖ terör örgütüyle mücadele ederken “Bank Asya'da mevduat hesabı açın.” şeklinde çağrı yapan, üniversitedeki ülkücülere ve polislere saldıran terör örgütü yandaşını hastanede ziyaret eden İP sözcüsü terör örgütü ile araya mesafe koymaktan bahsetmektedir. Sen kalk ülkücü öğrencilere saldıranları ziyaret et, FETÖ bankası önünde hesap açma kuyruğuna gir, FETÖ elebaşısını eli ayağı öpülecek mertebede gör, sonrada mesafeden bahset. Sizin tek mesafeniz MHP ile.” dedi.  haber merkezi

 

                                                                                        

 

 

Kaynak: Basın bülteni

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİLİ BAŞ:
AK PARTİLİ BAŞ: "15 Temmuz 2016’da demokrasimize ve millet...
“15 Temmuz’u asla unutmayacağız, unutturmayacağız”
“15 Temmuz’u asla unutmayacağız, unutturmayacağız”