Ödüllü fotoğraf sanatçılarından Turgutlu’da sunum ve...

Ödüllü fotoğraf sanatçılarından Turgutlu’da sunum ve söyleşi

Reklam
11 Aralık 2019 - 09:57

 

TURGUTLU Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Temel Fotoğrafçılık Kursu Eğiticisi Erdal Sarıtaş öncülüğünde, 2019-2020 Eğitim yılı Hayat boyu öğrenme esası çizgisinde, kursiyerlere iki önemli fotoğraf sanatçısı davet edilip, sunum ve söyleşileri ile misafir edildi.

Temel Fotoğrafçılık Kursu Eğiticisi Erdal Sarıtaş tarafından yaklaşık 2 ay önce kendileriyle iletişime geçilen AFİAP ünvanlı Nadire Günday  ve EFİAP ünvanlı Cihan Karaca, geçtiğimiz pazar günü Turgutlu Halk Eğitim Merkezi fotoğrafçılık kursiyerleri ile Turgutlu Öğretmenevinde sunum ve söyleşide bir araya geldi.

Ödüllü fotoğraf sanatçılara Günday ve Karaca, fotoğraf kursiyerlerinin hem fotoğraf kültürlerini geliştirmek, aynı zamanda fotoğraf anlayışlarına da katkıda bulunmak amacıyla fotoğrafın güçlü bir evrensel dil olduğunu, sunum ve projeleri ile gösterdi.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Hayrettin Uslu’nun da katıldığı etkinlikte kursiyerler sunulan projeleri dikkatle izledi. Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Uslu tarafından misafir fotoğraf sanatçılara teşekkür plaketleri sunuldu. Sunum bitiminde tanışma ve karşılıklı sohbetin olduğu kokteyl düzenlendi. Tüm kursiyerler rahat bir sohbet etme imkânı bularak istedikleri soruları sanatçılara sordular.

            Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hayrettin Uslu yaptığı açıklamada: “Bu organizasyonda başta Temel Fotoğrafçılık Kursu Eğiticisi Erdal Sarıtaş olmak üzere Süleyman Savaş ve emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Etkinliğe katılan sanatçılarımıza bir kez daha teşekkür ediyor ve kapımızın her zaman açık olduğunu ifade ederek her zaman beklediğimizi bilmelerini istiyoruz. Yer tahsisi konusunda desteklerini esirgemeyen Turgutlu Öğretmenevi'ne de teşekkürü bir borç biliyoruz.” dedi.

Nurullah ÇANKAYA

Kaynak: Nurullah ÇANKAYA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİLİ BAŞ:
AK PARTİLİ BAŞ: "15 Temmuz 2016’da demokrasimize ve millet...
“15 Temmuz’u asla unutmayacağız, unutturmayacağız”
“15 Temmuz’u asla unutmayacağız, unutturmayacağız”