Sörf tutkunları Alaçatı’da buluştu

Sörf tutkunları Alaçatı’da buluştu

TÜRKİYE Yelken Federasyonu 2021 yılı Faaliyet Programı’nda yer alan TYF 2021 Funboard Slalom Türkiye Şampiyonası Çeşme Belediyesi’nin katkılarıyla İnvictus İnşaat spnsorluğunda, Çağla Kubat Rüzgar Sörfü ve Yelken Kulübü ev sahipliğinde Çeşme’de gerçekleştirildi.

Reklam
15 Kasım 2021 - 21:44

TYF 2021 Funboard Slalom Türkiye Şampiyonası’nda ödüller sahiplerini buldu

 

Sörf tutkunları Alaçatı’da buluştu

 

TÜRKİYE Yelken Federasyonu 2021 yılı Faaliyet Programı’nda yer alan TYF 2021 Funboard Slalom Türkiye Şampiyonası Çeşme Belediyesi’nin katkılarıyla , Çağla Kubat Rüzgar Sörfü ve Yelken Kulübü ev sahipliğinde Çeşme’de gerçekleştirildi.

9-14 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleşen Şampiyonada U15 Kız, U15 Erkek, U17 Junior Kız, U17 Erkek, U21 Genç Kız, U21 Genç Erkek, Genç Master Erkek ve Yetişkin Erkek olmak üzere 8 kategoride toplam 54 sporcu yarıştı.

 

İnvictus fark yarattı

Yarışmada dereceye girenlere ödüllerini veren İnvictus İnşaat CEO’su Üzeyir Adıgüzel, böyle bir organizasyona destek olmaktan son derece mutlu olduğunu belirtti. Spora ve sporcuya verdiği desteklerle fark yaratan Adıgüzel, “Denizin, kumun, güneşin yanı sıra Alaçatı’nın sörf ile öne çıkarak bir dünya markası haline geldi. Biz de bu tarz organizasyonlara destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

 

Ödüller sahiplerini buldu

Renkli görüntülere sahne olan ve yoğun bir ilgiyle gerçekleşen yarışmada dereceye girenlere ödülleri verildi. U15 Kız kategorisinde Çağla Kubat Rüzgar Sörfü ve Yelken Kulübü’nden Çağla Anadolu, U 15 Erkek kategorisinde Çağla Kubat Rüzgar Sörfü ve Yelken Kulübü’nden Can Eskinazi U17 Junior Kız kategorisinde Çağla Kubat Rüzgar Sörfü ve Yelken Kulübü’nden Elif Ercan U17 Junior Erkek kategorisinde ferdi olarak yarışan Ali Günem,

U21 Genç Kız kategorisinde Çağla Kubat Rüzgar Sörfü ve Yelken Kulübü’nden Aylin Özay U21 Genç Erkek kategorisinde yarışları Çağla Kubat Rüzgar Sörfü ve Yelken Kulübü’nden Ömer Üçer , Genç Master Erkek kategorisinde Büyükçekmece Mimar Sinan Rüzgar Sörfü Kulübü’nden Kürşad Serdar Varol, Erkek kategorisinde ise Ege Açıkdeniz Yat Kulübü’nden Ali Sinan Gerzile birinci oldu.

 HABER MERKEZİ

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TURGUTLU'YA NE ZAMAN KAR YAĞACAK
TURGUTLU'YA NE ZAMAN KAR YAĞACAK
Altınordu'dan SOMASPOR'A takviye
Altınordu'dan SOMASPOR'A takviye