Yenilenen Tabela Bülent Ecevit Meydanına Çok Yakıştı

Yenilenen Tabela Bülent Ecevit Meydanına Çok Yakıştı

19 Eylül 2019 - 17:18

Turgutlu Belediyesi, İzmir Ankara Asfaltı üzerinde bulunan geçmiş dönemde Başbakanlık yapmış rahmetli Bülent Ecevit’in ismini taşıyan meydanın tabelasını yeniledi. Yenileme çalışmarını yerinde inceleyen Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın “geçmiş yıllarda ülkemizde Başbakanlık yapmış rahmetli Bülent Ecevit’in isminin bulunduğu alandaki tabelayı adına yakışır bir şekilde yeniledik. Son derece güzel bir görünüm oluşturdu. Turgutlu’muza hayırlı olsun” dedi.

Turgutlu Belediyesi,  İzmir Ankara Asfaltı üzerinde bulunan Bülent Ecevit meydanının tabelasını yeniledi. Tabelanın yenileme çalışmalarını Başkan Yardımcısı Evren Erbaş Ser ile birlikte yakından takip eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın “rahmetli Başbakanlarımızdan Bülent Ecevit’in ismi geçmiş yıllarda İzmir Ankara Asfaltı üzerindeki alana verilerek ölümsüzleşmişti. Bizlerde Turgutlu Belediyesi olarak alandaki tabelanın Bülent Ecevit ismine yakışır bir şekilde daha büyük, daha gözle görülür bir şekilde  yeniledik. Son derece güzel bir görünüm oluşturdu. Turgutlu’muza hayırlı olsun” dedi.

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Kaynak: HABER MERKEZİ
Bu haber 5653 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Duyarlı vatandaş
    6 ay önce
    Çeti Akın çok çalışkan bir belediye başkanı!!!!!!!!!!!!kendisini lüzumsuz işlerinden dolayı kutluyorun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Zeytinyağının Oskarları' sahiplerini buldu
Zeytinyağının Oskarları' sahiplerini buldu
Muhtar Ayyıldız, “Cengiz Başkan En Büyük Şansımız”
Muhtar Ayyıldız, “Cengiz Başkan En Büyük Şansımız”