19 Mayıs Turgutlu'da kutlandı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Turgutlu'da düzenlenen tören ve çeşitli gösterilerle kutlandı.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Turgutlu'da da kutlandı.
15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı'nda saat 10.00'da Atatürk Anıtına kaymakamlık çeleği konulması ve İlçe Genlik ve Spor Müdürü tarafından günün anlam önemini belirten konuşması ile başlayan program öğrencilerin okuduğu 19 Mayıs şiiri ve Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi ile Gençliğin Ata'ya cevabı ile devam etti.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Turgutlu'da Niyazi Üzmez Anadolu Lisesi ve İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin gösterileri, Turgutlu Gençlik Merkezi sporcularının gösterileri, müzik dinletileri öğrenciler tarafından açılan final tablosu ile sona erdi.
Genel
Yayınlanma: 19 Mayıs 2024 - 15:26
19 Mayıs Turgutluda kutlandı
Genel
19 Mayıs 2024 - 15:26
İlginizi Çekebilir