MHP’de görevinden istifa eden Gürhan Bostan’dan açıklama!

MHP’de görevinden istifa eden Gürhan Bostan’dan açıklama!

GEÇTİĞİMİZ günlerde Milliyetçi Hareket Partisi Turgutlu İlçe Teşkilatıı Başkanlığı görevinden istifa eden Gürrhan Bostan açıklamalarda bulundu..

Reklam
03 Ağustos 2021 - 10:31

MHP’de görevinden istifa eden Gürhan Bostan’dan açıklama!
GEÇTİĞİMİZ günlerde Milliyetçi Hareket Partisi Turgutlu İlçe Teşkilatıı Başkanlığı görevinden istifa eden Gürrhan Bostan açıklamalarda bulundu.. Bostan, görevinden işinin aşırı yoğunluğu ve son aylarda yaşadığı bazı sağlık problemlerinden dolayı ayrılma zorunluluğu doğduğunu dile getirdi.
Gürhan Bostan açıklamasında, “Bilindiği üzere 27/07/2021 tarihi itibariyle Milliyetçi Hareket Partisi Turgutlu İlçe Başkanlığı görevimden ayrılmış bulunmaktayım. Ancak bu süreç dahilinde kamuoyunda ve bazı yerel basın kuruluşlarında, sosyal medya hesaplarında yanıltıcı ve yalan haber niteliği taşıyan asılsız söylemler yayınlanmıştır.
Bu gerekçe ile konuyla ilgili açıklama yapmam gereği hasıl olmuştur. Yaklaşık 32 aydır yürütmekte olduğum Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı görevimden, 27/07/2021 tarihi itibariyle, kendi işimin aşırı yoğunluğu ve son aylarda kendini gösteren bazı sağlık problemlerimden dolayı ayrılmam zorunluluğu doğmuştur, bu gerekçeyle değerli il yönetimi ile yaptığım görüşme ve genel merkezimizin de onayı ile bu günkü sonuç ortaya çıkmıştır.
       Ayrıca bazı yerel basın ve sosyal medya hesaplarında yapılan, il yönetimiyle uyumlu bir çalışma yapamayacağım gerekçesiyle ayrıldığım gibi, asılsız haber ve iddiaların hiçbir geçerliliği yoktur, bunlar camiamızı yıpratma ve  küçük düşürmeye yönelik, hangi mecralara hizmet ettiği belli olan, daha önceleri kendilerine asla prim vermediğimiz kişi ve kişilerin yapmış olduğu asılsız ve dayanaksız yakıştırmalar olup, sayın il başkanımız ve yönetimi ile, genel merkezimiz ile olan birlik ve beraberliğimiz sonuna kadar devam edecektir. Davamıza ve partimize olan bağlılığımız, sayın il başkanı ve genel merkezimize olan inancımız tam ve tartışılmazdır. Bundan sonra da gücümün  yettiği yere kadar il başkanlığımızın ve genel merkezimizin emrinde ve hizmetinde olacağımın bilinmesini isterim.
Yeni ilçe başkanı 02/08/2021 pazartesi akşamı sayın Genel Başkan Yardımcımız Prof.Dr.Edip Semih Yalçın’ın talimatlarıyla parti binasında yalnızca il yönetimi ve ilçe yöneticisi arkadaşların katılımıyla yapılacak gizli oylama neticesinde belirlenecek olup,   bundan sonra da göreve gelecek arkadaşlarıma başarılar dilerim. Kamuoyuna saygılarımla.” İfadelerine yer verdi.
Nurullah ÇANKAYA
 

Kaynak: Nurullah ÇANKAYA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Turdak, Balıkesir, Balya Sonbahar Buluşması  Etkinliğine  Katıldı
Turdak, Balıkesir, Balya Sonbahar...
Yitirdiklerimiz
Yitirdiklerimiz