Şaka  amaçlı çektiği  video  sosyal medyayı karıştırdı

Şaka  amaçlı çektiği  video  sosyal medyayı karıştırdı

Turgutlulu gencin TikTok videosu sosyal medyayı karıştırdı -Turgutlulu gencin eğlence amaçlı çektiği video sosyal medyada yayılınca ünlüler seferber oldu, genç çektiği yeni video ile açıklama yapıp özür diledi.

Reklam
05 Nisan 2020 - 07:44

Şaka  amaçlı çektiği  video  sosyal medyayı karıştırdı

Turgutlulu gencin TikTok videosu sosyal medyayı karıştırdı

-Turgutlulu gencin eğlence amaçlı çektiği video sosyal medyada yayılınca ünlüler seferber oldu, genç çektiği yeni video ile açıklama yapıp özür diledi.

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde yaşayan isimli gencin eğlence amaçlı çektiği tik tok videosu sosyal medyayı karıştırdı. 16 yaşındaki genç dün akşam yürürlüğe giren koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan 20 yaş altı vatandaşlara sokağa çıkma yasağı getiren genelgeden sonra sosyal medya platformu tik tokta  video paylaşımı yaptı.

            Genç yayınladığı videoda “Arkadaşlar ben sanayide çalışıyordum. Sokağa çıkma yasağı geldiği için çalışamıyorum, anneme ben bakıyorum, babam iki yıl önce vefat etti, bana destek olursanız çok sevinirim, dua ederim size arkadaşlar” ifadelerine yer verdi. Turgutlulu gencin çektiği video kısa sürede sosyal medyada yayıldı. Yardım organizasyonlarıyla bilinen AHBAP platformu kurucusu ünlü sanatçı Haluk Levent akşam saatlerinde twitter hesabından bir açıklama yaptı. Haluk Levent “Bu çocuğumuzu gün boyu etiketlediniz, araştırdık çocuğumuz Turgutlu’da bir kolejde okuyor. Adı biz de kalsın, böyle bir durum yokmuş. Tik Tok için yapılmış bir video kötü bir şaka yapmış ama çocuk işte bilginize.” şeklinde açıklama yaptı.

            Akşam saatlerinde ise sosyal medya fenomeni PAU, Turgutlulu gencin açıklama amaçlı çektiği videoyu hesabından yayınladı. Turgutlulu genç daha sonra yaptığı açıklamada: "Sanatçımız Pau abim tarafından bana ulaşıldı. Sanayide çalıştığım iddiasıyla çektiğim video gerçeği yansıtmamaktadır. Babam da hayattadır. Videoyu arkadaşlarım arasında paylaşmak amacıyla çekmiştim. Ancak çeşitli yerlerde yayınlandığını gördüm. Bu videoyu izleyen herkesten özür dilerim. Kimseyi kandırmak istememiştim, herkese iyi günler dilerim. Herhangi bir yardıma ihtiyacım yoktur." şeklinde konuştu.  HABER MERKEZİ

Kaynak: ERKAN ŞİMŞEK

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükşehrin Minik Ressamlarından Resim Sergisi
Büyükşehrin Minik Ressamlarından Resim Sergisi
Manisa BBSK’dan Eskrim’de Bir Madalya Daha
Manisa BBSK’dan Eskrim’de Bir Madalya Daha